03623121919 dan 5692

OMÜ TÖMER 21.11.2020 TYS SONUÇLARI

21.11.2020
T.C.
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
TÜRKÇE ÖĞRETİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
NOT DÖKÜMÜ
SINAV YERİ: OMÜ-TÜRKÇE KUR/BASAMAK: C1- YETERLİLİK
ÖĞRETİM YILI: 2020-2021 SINAV DÖNEMİ:
SINIF/GRUP: SINAV TARİHİ: 21.11.2020
ÖĞRENCİNİN               Adı                           Soyadı Dinleme Okuma Yazma Sözlü FİNAL ORT. SONUÇ
1 ABDUL SHOKOR RAHMANI 52 53 47 90 61 BAŞARILI
2 AHMED NAYYEF LATEEF AL-TEKREETI 39 38 57 70 51 BAŞARISIZ
3 ARZYGUL SAPAROVA 25 28 49 90 48 BAŞARISIZ
4 AZAMAT KOPALBAYEV 20 40 48 90 50 BAŞARISIZ
5 AZAT ILMYRADOV 14 31 39 85 42 BAŞARISIZ
6 BAGTYYAR CHARYYEV 49 43 60 93 61 BAŞARILI
7 BAYRAMGELDI BABAKULYYEV 29 58 30 85 51 BAŞARISIZ
8 BERDIMYRAT CHARYKULYYEV 48 53 52 90 61 BAŞARILI
9 ERKIN BERDIYEV 58 45 50 90 61 BAŞARILI
10 GADIR GARAHMANOV 64 87 58 95 76 BAŞARILI
11 GOCHMYRAT CHARVAYEV 49 65 61 95 68 BAŞARILI
12 GOVHER TAGANDURDYYEVA 80 80 72 95 82 BAŞARILI
13 GUNCHA GURBANOVA 47 68 73 98 72 BAŞARILI
14 GURBANEZIZ ATAYEV 20 21 5 75 30 BAŞARISIZ
15 GURTDURDY ROZYYEV 42 64 46 90 61 BAŞARILI
16 IBRAHIM M. SAEED SAEED 36 62 31 75 51 BAŞARISIZ
17 JASURBEK TOIRJONOV 48 60 45 99 63 BAŞARILI
18 JAVID ALIYEV 70 75 63 99 77 BAŞARILI
19 JENNET ANNAMUHAMMEDOVA 45 65 70 98 70 BAŞARILI
20 JEYHUN HAYDAROV 14 45 23 40 31 BAŞARISIZ
21 MANSURBEK MATSAPAYEV 49 56 60 75 60 BAŞARILI
22 MAYSA RASULKULOVA 44 70 81 85 70 BAŞARILI
23 MEKAN HYDYROV 62 84 77 95 80 BAŞARILI
24 MERDAN HUDAYNAZAROV 10 32 22 50 29 BAŞARISIZ
25 MERDAN ASHYROV 48 60 57 75 60 BAŞARILI
26 MERJEN CHARYYEVA 22 70 60 90 61 BAŞARILI
27 MUHAMMETMYRAT ILLIYEV 28 53 35 80 49 BAŞARISIZ
28 MUNA S. SAEED AL-HAKIMI 0 0 0 0 0 GİRMEDİ
29 MURTADHA J. ABDULATEEF ABDULATEEF 39 65 46 90 60 BAŞARILI
30 MUSANNIF OSMANOV 65 86 61 95 77 BAŞARILI
31 NIHAT ABDINOV 60 77 74 100 78 BAŞARILI
32 NURMUHAMMET REJEPOV 88 93 89 93 91 BAŞARILI
33 ODILBEK HUDAYBERGENOV 21 25 11 47 26 BAŞARISIZ
34 OMAR A. OWAID OWAID 45 60 60 78 61 BAŞARILI
35 RASUL MUSAYEV 80 76 45 85 72 BAŞARILI
36 RAVAN AKBAROV 74 69 40 70 63 BAŞARILI
37 SAPARMYRAT YARMAMMEDOV 63 77 68 68 69 BAŞARILI
38 SAYYARA MAHMASEIDOVA 50 84 77 100 78 BAŞARILI
39 SEYITMAHMUT BABAJANOV 55 66 57 70 62 BAŞARILI
40 SHAGELDI GOKCHAYEV 31 64 57 90 61 BAŞARILI
41 SHATLYK RAHMANOV 45 73 55 80 63 BAŞARILI
42 SHAZADA JUMAKOV 48 58 62 70 60 BAŞARILI
43 TANRYBERDI CHARYYEV 0 50 27 60 34 BAŞARISIZ
44 ZAINAB N. JASIM AL-SAMARRAY 37 31 15 60 36 BAŞARISIZ
45 ALİ HAYDER SAADİ SAADİ 10 31 10 90 35 BAŞARISIZ